Reorganizacja i przenosiny na @medium.com

medium.com

Jakiś czas temu postanowiłem sobie, że zacznę pisać po angielsku, bo:

  • Przecież nikt nie czyta treści związanych z IT po polsku (A czyta? Mi się zdarza, ale w 99% zaglądam raczej do anglojęzycznych źródeł);
  • Chcę dotrzeć do większej społeczności (Głównie chodzi o komentarze i wymianę opinii);
  • Chcę odbudować, a potem dalej rozwijać swoje umiejętności językowe (Nie mam na to szans na co dzień, więc warto postawić przed sobą wyzwanie).

Postanowienie zacząłem przekuwać w działanie. Zarejestrowałem domenę, znów postawiłem bloga od zera, wykorzystując w tym celu dobrze sobie znaną platformę WordPress. Zrobiłem wszystko, by tylko upodobnić całość do mojego ulubionego serwisu @medium.com. I co? I nie napisałem tam ani jednego wpisu. Mógłbym się tłumaczyć dlaczego, ale przecież nie o to chodzi. Przemyślałem tym samym sprawę i skupię się na tym, na czym zależy mi najbardziej.. na pisaniu. Wtedy gdy będę miał na to czas, ochotę i pomysł. Ot i tyle.

Jeżeli zamierzacie śledzić mnie dalej, to zapraszam na profil: @mrzepinski Już niedługo pojawi się tam seria wpisów o ECMAScript 2015 (ES6).

Niniejszą domenę postaram się utrzymać, ale po nowe wpisy zapraszam jednak do nowego miejsca. Mam też nadzieję, że Wam się spodoba.